Nejprodávanější

1 200,00 Kč

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výborné jednání, odpovídá obrázku, super kvalita!

2018-12-5

Možnosti  dodání zboží

     

Osobní odběr v ČR (zdarma)  

Objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout na adrese elpadre.cz, Jungmannova 21, Cheb 350 02. Stačí během objednávkového procesu zvolit možnost Osobní odběr Cheb. Jakmile vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, zašleme vám informační e-mail.

Adresu naleznete v sekci Kontakty                                                     


         

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné

75,- Kč vč. DPH                                    

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné

80,- Kč vč. DPH


 

 

Doběrečné Česká Pošta: 50,- Kč.

 

                           


                                                           

Možnosti platby

Kupní cenu za dodávané zboží je možné, dle volby kupujícího, zaplatit:


                            

Předem převodem na účet na základě zálohové (proforma) faktury

MONETA Money Bank

CZK 1160651018/2700

- proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího v objednávce*

 

*UPOZORNĚNÍ: neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.      

                 


                            

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávajicí povinen vystavit kupujicímu účtenku. Zároveń je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

                


Zboží, které již není skladem lze objednat, ale dodací doba se tím prodlužuje na 3 dni z důvodu časové náročnosti a originality jednotlivých výrobků !!!

Děkujeme za pochopení

                    QR kód

Nedávno prohlédnuté

Žádné produkty

Menu

Porovnat 0